Kağıt Bardak, Karton Bardak, toptan kağıt bardak, toptan köpük bardak, kağıt tabak, kullan at bardak, tek kullanımlık bardak, plastik bardak, mısır kutusu

Yüksek kaliteli kağıt bardak & tabak tedarikçisisağlıklı üretim


SGS Ürün Test Raporu / 5 sayfa

Sağlığınıza önem veriyoruz!

AVC Basım Ambalaj, kalite ve çevre konusunda yönetim sistemlerini en etkin şekilde uygulamakta ve sürekli olarak iyileştirmektedir. Doğa ve çevre açısından ortaya konulan tüm değerlere bakış açımızı bir bütün olarak değerlendirmekte, bununla da gurur duymaktayız.

Sağlıklı ürünler için hammadde bilincimiz çevre konusunda başarımızı ortaya koymakta bu anlamda ölçülebilir, dinamik bir yapının ürünlerini sizlere sunmaktayız.

Kullanılan tüm malzemelerin insan, doğa ve çevre sağlığına direk tesir etmesi konunun hassasiyetini belirlemekle beraber bu bilincin olmazsa olmaz bir değer olduğunu kavramaktayız. Bu değerlere sahip çıkmaktayız.


hakkımızda

go history
AVC, 2006 yılında 4000m2'lik alan
üzerine tek kullanımlık
kağıt ve ambalaj
ürünleri imalatı
hususunda sektöre
hizmet vermek için kurulmuştur.
Devamı »

çevre politikası

go social responsibility
Çevreye saygılı, insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde, geri dönüşümü olan ürünleri en hızlı şekilde teslim etmeyi görev edinmiştir.
Devamı »

sağlıklı üretim

go environment
AVC Basım Ambalaj, kalite ve çevre konusunda yönetim sistemlerini en etkin şekilde uygulamakta ve sürekli olarak iyileştirmektedir.
Devamı »

geri dönüşümlü ürünler

go staff
Karton ambalaj tamamen geri dönüşümlü bir üründür. Üretim esnasında yenilenebilir doğal kaynaklar kullanılmaktadır. Dünyada gıda ürünlerinin konulacağı kaplara ve bardaklara yönelik yönetmelikler gereği yüksek kalitede standartlara uygun hammaddelerden üretilmektedir.
Devamı »