Kağıt Bardak, Karton Bardak, toptan kağıt bardak, toptan köpük bardak, kağıt tabak, kullan at bardak, tek kullanımlık bardak, plastik bardak, mısır kutusu

Yüksek kaliteli kağıt bardak & tabak tedarikçisiözel tasarım baskı

Kendi logonuz ya da özel tasarım mı?

Logo veya özel tasarım, giderek işletmelerin satış mesajlarının verilmesi, markalaşma ve satış noktalarının genişletilmesi açısından önem kazanmıştır.

Özel tasarım baskı hizmeti size mesaj, maksimum tüketici marka bilinirliğini pekiştirmek ve  müşteriler ile iletişim kurulmasını sağlar. Baskı teknolojisi ile, hatta daha heyecan verici ve yenilikçi yollarla tüketiciye kişiselleştirilmiş mesajlar sunulabilir.

Şirketimiz bu baskı özelliğinin yanı sıra son yıllarda önemli yatırımlar yapmış ve şimdi tüm ürün yelpazesi ve kalitesini beraberinde sizlere sunmaktadır. Biz şimdi tüm özellikleri, gereksinimleri geliştirmek ve kişiselleştirilmiş tasarımı oluşturmak için bardak üzerinde yüksek kalitede fotoğraf görüntüleri almaktayız.

Bütün bunlar sizinle bu konuyu görüşmek ile mümkün olabilir. Biz de baskıyı geliştirmek veya imkansız görünebilir bu fikirler için uygun çalışma alternatiflerini size sunmaktayız.

Özel Baskı Süreci

  • Beş renge kadar baskı hizmeti sunuyoruz. Bu süreçte çalışmaları, tasarımcılarınız ile ayrıntıları alarak sonlandırıyoruz.
  • İstediğimiz tasarımı bizim istediğimiz formatta tarafımıza ulaştırıyorsunuz ve uygulamasını bizler yapıyoruz.
  • Prova digital ve ofset çıkış olarak alınmaktadır.
  • Gönderdiğiniz prova düzeltilmiş haliyle tarafımızdan onaylanır.
  • Onaylanan prova üretim programına göre imalata alınır.
  • Onay ve teslimat genellikle 3 - 4 hafta arasında sürmekte tekrar siparişlerinizde, teslimat genellikle daha erken olmaktadır.