Kağıt Bardak, Karton Bardak, toptan kağıt bardak, toptan köpük bardak, kağıt tabak, kullan at bardak, tek kullanımlık bardak, plastik bardak, mısır kutusu

Yüksek kaliteli kağıt bardak & tabak tedarikçisihakkımızda

AVC, 2006 yılında 4000m2'lik alan üzerine tek kullanımlık kağıt ve ambalaj ürünleri imalatı hususunda sektöre hizmet vermek için kurulmuştur. 2011 yılında ise son teknolojiyle yeni konumunda AVC Basım Ambalaj sanayi olarak ismini değiştirmiştir, çevreye saygılı, insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde, geri dönüşümü olan, en hızlı bir şekilde hizmet sunmayı görev edinmiştir. Çalışanlarımızın memnuniyetini de sağlayan firmamız yüksek kalitede mal ve hizmet üretmede sürekliliğini her şart ve koşulda gerçekleştirmektedir. Kendimize çizdiğimiz yol "sıfır hata" stratejisidir.

Vizyonumuz

Avc ambalaj olarak ürünlerimizin günümüzün rekabetçilik ortamında ayakta kalabilmek ve ilerleyebilmek için, sürekli olarak kendimizi yenilemek, hizmet ve ürün kalitemizi yükseltmek, ürün çeşitliliği ve müşteri sayımızı arttırmak ve en önemlisi, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak zorundayız. Bunun için vizyonumuz; zamanında hizmet vermek, en iyi kaliteyi en iyi fiyatla sunmaktır.

Misyonumuz

Globalleşen dünyada, yaşanan teknolojik büyümeler ve değişimler ışığında dinamiğimizi hep güncel tutarak, yurt içi ve yurt dışı olarak tüm müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek için var gücümüzle çalışmak.

Ürünlerimiz

4 oz 22 oz arasında sıcak ve soğuk karton bardak, 16x25cm, 18cm ve 23cm karton tabak, mısır kutuları (popcorn box), cips kutuları, makarna kutuları, muhtelif kutular (pizza, et parçaları, sos vs...), bardak taşıyıcıları, bardak tutacağı (sleve) üretimini hizmetinize sunmaktayız. Bu ürünleri destekleyecek yan ürünler olan bardak kapakları, pipetler ve karıştırıcılar için de hizmet vermekteyiz.

Kullandığımız hammadde ve diğer yardımcı malzemelerin tamamı sağlık sertifikalarına sahiptir. Flexo baskı tekniğiyle 4 renge kadar, gıda tüzüğüne uygunmürekkep kullanılarak istenilen baskıyı ve logoyu ürünlerimize uygulamaktayız.


tarihçe

go history
AVC, 2006 yılında 4000m2'lik alan
üzerine tek kullanımlık
kağıt ve ambalaj
ürünleri imalatı
hususunda sektöre
hizmet vermek için kurulmuştur.
Devamı »

sosyal sorumluluk

go social responsibility
Çevreye saygılı, insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde, geri dönüşümü olan ürünleri en hızlı şekilde teslim etmeyi görev edinmiştir.
Devamı »

çevre

go environment
As a paper based product company we are very aware of our environmental responsibilities and have taken a number of innovative steps to improve our environmental position.
Devamı »

personel

go staff
Please feel free to contact one of our friendly members of staff who will gladly assist you with any queries you may have.
Devamı »