Kağıt Bardak, Karton Bardak, toptan kağıt bardak, toptan köpük bardak, kağıt tabak, kullan at bardak, tek kullanımlık bardak, plastik bardak, mısır kutusu

Yüksek kaliteli kağıt bardak & tabak tedarikçisifirma profili

AVC ailesi, son yıllarda yaptıgı yatırımlar ile ambalaj sektöründe hizmet vermektedir. modern teknoloji ile donatılmış üretim tesisleri ve tecrübeli kadrosu ile her gün daha iyiyi, daha uygun fiyat ile sunarak yolculuğuna devam etmektedir.
İçinde bulunduğumuz yıldan itibaren sektörde rekabetin daha da arttığı, fiyatların anormal düştüğü bir zeminde çıtasını sürekli yükselten kavram kalite olmuştur.

AVC ailesi olarak, bu kavramın müşterilerimiz için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple kalitemizden taviz vermemek kaydıyla yeni yatırımlar yapmak, yeni teknolojileri takip etmek, ve çalışanlarımızla sürekli kazanan ve kazandıran bir firma olarak bünyemizde Uluslar arası Kalite Belgesi olan ISO 9001:2000 KYS Belgesini almak için tüm kaynaklarını seferber etmiştir.


hakkımızda

go history
AVC, 2006 yılında 4000m2'lik alan
üzerine tek kullanımlık
kağıt ve ambalaj
ürünleri imalatı
hususunda sektöre
hizmet vermek için kurulmuştur.
Devamı »

çevre politikası

go social responsibility
Çevreye saygılı, insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde, geri dönüşümü olan ürünleri en hızlı şekilde teslim etmeyi görev edinmiştir.
Devamı »

sağlıklı üretim

go environment
AVC Basım Ambalaj, kalite ve çevre konusunda yönetim sistemlerini en etkin şekilde uygulamakta ve sürekli olarak iyileştirmektedir.
Devamı »

geri dönüşümlü ürünler

go staff
Karton ambalaj tamamen geri dönüşümlü bir üründür. Üretim esnasında yenilenebilir doğal kaynaklar kullanılmaktadır. Dünyada gıda ürünlerinin konulacağı kaplara ve bardaklara yönelik yönetmelikler gereği yüksek kalitede standartlara uygun hammaddelerden üretilmektedir.
Devamı »